AKTUALNOŚCI ŚLĄSKIEGO FORUM SAMORZĄDÓW ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO

listopad 23, 2022

Dzień Otwarty Notariatu 2022

Izba Notarialna w Katowicach zaprasza w sobotę 26 listopada 2022 r. na 13. edycję Dnia Otwartego Notariatu pod hasłem „Porozmawiaj z notariuszem, jak chronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu”. Tego dnia notariusze w godz. 10.00-16.00 będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych pozwalających lepiej chronić majątek. Informację prawną będzie można uzyskać na kilka sposobów:

☎ telefonicznie – 32 441 82 45;
💻 na czacie (Messenger) oraz w trakcie streamingu: na facebookowym profilu Porozmawiaj z Notariuszem.

Celem Dnia Otwartego Notariatu, który jest organizowany od roku 2010 przez Krajową Radę Notarialną we współpracy z izbami notarialnymi, jest edukacja prawna, która ma podnosić świadomość prawną obywateli poprzez informowanie o rodzajach umów i czynnościach notarialnych, które będą odpowiednie dla realizacji zakładowych celów, jak również o konsekwencjach podjętych decyzji.

Już po raz trzeci notariuszom w czasie Dnia Otwartego Notariatu towarzyszyć będą eksperci z Biura Rzecznika Finansowego, którzy odpowiedzą na pytania z zakresu finansów osobistych i ubezpieczeń. Ponownie dyżur będą pełnić również eksperci z Wydziału Pozasądowego Rozwiązywania Sporów Rzecznika Finansowego, którzy przedstawią zalety i możliwości polubownych rozstrzygnięć w sporach z instytucjami finansowymi.

wróć do aktualności