AKTUALNOŚCI ŚLĄSKIEGO FORUM SAMORZĄDÓW ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO

październik 21, 2022

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci – zapraszamy do udziału członków wszystkich samorządów naszego forum!

Szanowni Państwo,

Od początku listopada r. planujemy organizować zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci z elementami różnych sportów, tj. piłka nożna, gimnastyka oraz innych dyscyplin dopasowywanych do zainteresowań dzieci. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci zarówno chłopców jak i dziewczynek w wieku od 3 lat. Program zajęć stworzony został z myślą o naszych pociechach w celu propagowania umiejętności sportowych i kondycji fizycznej wśród dzieci.

Trening będą odbywały się z trenerem Łukaszem Małkowskim. Nowy program zajęć ułożony został w taki sposób, aby dzieci mogły przyłączać się do treningów/zajęć w dowolnym momencie. Każde zajęcia z pewnością będą niezapomnianym przeżyciem dla dzieci. Zajęcia ruchowe, w przypadku Państwa chęci, mogą zostać wzbogacone nauką podstawowych słów związanych z uprawianiem sportu w języku angielskim.

Treningi w okresie jesienno – zimowym odbywać się będą w środy o godz. 17.00 w hali sportowej przy ul. Słowackiego 6 ( LO im. Konopnickiej )w Katowicach i potrwają od 60 min. Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach w okresie jesienno-zimowym wynosi 160 zł miesięcznie za osobę.

Uprzejmie proszę o dokonywanie zgłoszeń na adres mailowy: piknikadwokacislask@gmail.com do dnia 28 października 2022 r.

W razie pytań proszę o kontakt: 502098808

PRZEWODNICZĄCA SEKCJI PRAWA SPORTOWEGO
Adw. Oliwia Babiarz

 

wróć do aktualności