AKTUALNOŚCI ŚLĄSKIEGO FORUM SAMORZĄDÓW ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO

wrzesień 25, 2018

Zaproszenie na koncert

Szanowni Państwo,

Śląskie Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, któremu ma zaszczyt przewodzić Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, adw. Roman Kusz serdecznie zaprasza na koncert, który poprowadzi Wiesław Ochman. Usłyszymy  najpiękniejsze arie operetkowe i  musicalowe w wykonaniu sopranistek Anny Gamrot i Aleksandry Stokołosy oraz tenorów Jakuba Sazanowa a także samego mistrza Wiesława Ochmana.

Koncert odbędzie się 26 września br. o godz.18.00 w pięknej Sali koncertowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach przy ul. Zacisze 2.

W  programie usłyszymy utwory F.Lehara, G.Bizeta, J.Starussa, F.Loewe, G.Rossiniego , St.Moniuszki oraz wielu innych, znanych kompozytorów.

Pula biletów przyznana naszemu samorządowi będzie udostępniona nieodpłatnie i dostępna będzie w sekretariacie Rady Adwokackiej  a o terminie ich odbioru, osoby zainteresowane poinformujemy odrębnym komunikatem.

Przed koncertem – w ramach spotkania członków Śląskiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego  – odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony  Kulturze zaufania, jak ją chronić i umacniać. Panel rozpocznie się o godz.17.00 również w Sali  Koncertowej Akademii Muzycznej.

Do dyskusji zaproszeni zostali przedstawiciele różnych dyscyplin naukowych, aby przedstawić  spojrzenie  na kulturę zaufania z różnej perspektywy i z różną refleksją.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w panelu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę biletów , wszystkich chętnych do udziału w koncercie prosimy o rezerwację biletów pod adresem mailowym: sekretariat@adwokatura.katowice.pl

Przewodniczący
Śląskiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego
Adw. Roman Kusz

 

wróć do aktualności